E.C.A. Panel Radyatörlerde Hijyen Devri

E.C.A. Panel Radyatörlerde Hijyen Devri

Çıkarılabilir üst kapak ile temizlenebilir iç yüzey
Konvektörsüz ve kapaksız tasarım ile hijyen kolaylığı
Nem dengesi sağlayan dekoratif buhar çıkışı ile daha fazla konfor

30 yılı aşkın süredir Elginkan Topluluğu çatısı altında ısıtma-soğutma sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., geleneksel  formdaki panel radyatörleri fonksiyonel çözümlerle modernize ediyor. Teknoloji ile tasarımı tek ürüne entegre ettiği radyatörler ile yaşam alanlarını ısıtan E.C.A,  hijyene en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde nano-seramik kaplamalar, kolay temizlenebilir yüzeyler ve konvektörsüz tasarımlarla üretim pratiklerini yeniliyor.                                  

Son teknolojiyi artırılmış fonksiyonlar ve yenilikçi çözümlerle birleştirerek geleneksel formları renöve eden E.C.A.; hijyene en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde nano-seramik kaplama ve kolay temizlenebilir yüzeylerle üretim pratiklerini yeniliyor. E.C.A.’nın dekoratif buhar çıkışlı, çıkarılabilir üst kapaklı, hijyenik konvektörsüz ve kapaksız özellikli birbirinden yenilikçi panel radyatörleri 10 yıllık garanti süresiyle kullanıcısıyla buluşuyor.

E.C.A. Integrity: Açılabilir üst kapak ile kolay temizlenme

Açılır üst kapağı sayesinde kusursuz bir temizlik sağlayan E.C.A. Integrity radyatörler ile en küçük tozlar bile en kolay hamlelerle temizlenebiliyor. Tasarım tescilli Integrity’nin kolaylıkla açılan üst kapağı sayesinde, geleneksel radyatörlerin problemlerinden olan konvektör içindeki görünmeyen kirlerin iç yüzeylerde birikmesi önleniyor.  Farklı yükseklik ve uzunluk seçenekleri, bütünleşik estetik tasarımıyla E.C.A. Integrity, performansı artıran damla ejot yapısıyla da öne çıkıyor.   

E.C.A. XC: Konvektörsüz ve kapaksız tasarım ile maksimum hijyen 

Düzlem yüzeyli estetik görünümlü E.C.A. XC, konvektörsüz iç hacmi ve kapaksız tasarımıyla üstün hijyen sağlıyorStandart, kompakt ya da merkezden kompakt bağlantı seçenekleri ile XC; özellikle sağlık kurumları, çocuk ve yaşlı bakım evlerinde kullanım için kolay temizlenebilen ideal yapısıyla dikkat çekiyor. 

E.C.A. Humidifier:  Dekoratif buhar çıkış delikleri ile nem dengesi

E.C.A. Humidifier’in üst kapağa monte edilmiş dekoratif buhar çıkış delikleri, yaşam alanlarımızdaki havayı nemlendirerek kullanıcıların kuru bir ortama maruz kalmalarının önüne geçiyor. Kapağı çıkarmadan su eklemeye elverişli olan Humidifier, dekoratif kompakt görünümü, farklı ebat seçenekleriyle E.C.A. tasarımcılarının ve AR-GE mühendislerinin yeteneklerini gözler önüne seriyor. 

Güçlü üretim pratiklerinin yanı sıra tüketici eğilimleri analizindeki gücüyle E.C.A., ürünlerinde kullandığı nano-seramik kaplama teknolojisi ve daldırma yaş boya ile korozyona karşı mükemmel dayanım sağlıyor. E.C.A.’nın tüm radyatör ürünleri EN 442 Avrupa standartlarına uygun olmanın yanı sıra 10 yıllık garanti süresiyle de kullanıcısıyla buluşuyor.