E.C.A. 3. İSTANBUL İÇ TESİSAT BULUŞMALARI’NDA DOĞALGAZ SEKTÖRÜYLE BULUŞTU!

E.C.A. 3. İSTANBUL İÇ TESİSAT BULUŞMALARI’NDA DOĞALGAZ SEKTÖRÜYLE BULUŞTU!

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’nin güçlü markası E.C.A., İstanbul İç Tesisat Buluşmaları'nda yaka ipi sponsoru oldu.

Etkinlik, İGDAŞ, Gazbir-Gazmer ve Gastechnics iş birliğiyle 27 Mart’ta İGDAŞ tarafından sertifikalandırılmış doğalgaz dağıtım şirketleri, sertifikalı tesisat şirketleri, ürün tedarikçileri ve sektör profesyonellerinin katılımıyla gerçekleşti. Enerji verimliliği, enerji sektörünün ulusal yeterlilik sisteminin gelişimi, bölgesel mevzuatlar, yeni nesil ürünler, tüketicilerin yaklaşımı, yapılaşma ve Nisan 2018‘de Türkiye’de yürürlülüğe giren ErP yönetmeliği etkinlikte ele alınan konular arasındaydı.

Geniş ürün gamıyla ön plana çıkan E.C.A., hermetik şofben, panel, alüminyum ve pik döküm radyatörler, havlupanlar, oda termostatları, boylerler, yoğuşmalı yüksek kapasiteli duvar tipi yoğuşmalı kombi/kazanlar ile duvar, kaset ve salon tipi klima ürünleri hakkında standını ziyaret eden katılımcıları bilgilendirdi.

E.C.A. olarak 3. İstanbul İç Tesisat Buluşmaları’nda bulunmanın çok değerli olduğunu belirten Emas Makina Sanayi A.Ş. Pazarlama Müdürü Atakan Unan, “Bayilerimiz sayesinde ülkemizin en değerli markalarından biri olan E.C.A., bugün Türkiye’nin en ücra köşesine ulaşıyor. Vatandaşlarımıza en iyi ürünü, en iyi hizmeti götürmekte iş ortaklarımızın etkisi son derece önemli. Ulaştığımız ve ulaşacağımız başarılarda en büyük pay değerli iş ortaklarımıza aittir ve ait olacaktır.” dedi.

Nisan 2018’de doğalgaz sektöründe uygulamaya alınan ErP yönetmeliğiyle, sektörün ihtiyaçlarına cevap veren, yoğuşmalı kombi ürünlerine ilaveten, kendi AR-GE çalışmalarıyla geliştirdikleri duvar tipi yoğuşmalı kazan Felis’i 0 yerli sermayeyle Türkiye’de üreterek pazara sunduklarını ekleyen Atakan Unan, ürünün kısa sürede gördüğü yoğun ilgiden oldukça mutlu olduklarını belirtti.